Telefon Linia Polecamy Reklama
Do góry Gołąb

Tutaj jesteś: Strona główna | Aktualności

Aktualności

Obraz
Dla gołębi, szczególnie podczas upałów

polecamy produkt dostępny w sklepie Elita o nazwie MENTOL-SEPTIC. To zestaw roślinnych wyciągów i olejków eterycznych takich jak cynool, eukaliptol, limonen, mentol, garbniki i flawonoidy, które pozwalają skutecznie oczyszczać układ oddechowy z bakterii, wirusów, grzybów i pyłów. Ograniczają w ten sposób prawdopodobieństwo zachorowania ptaków na choroby układu oddechowego (mykoplazmozy, chlamydiozy, katar ...) W upalne dni ŁAGODZĄ SKUTKI STRESU TEMPERATUROWEGO.

Środa, 19 - Czerwiec 2019r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
MIESIĘCZNIK "ZŁOTY GOŁĄB" 6/2019.

Ukazał się nowy numer naszego miesięcznika, a w nim przeczytamy: - O kolejnych hodowlach i ich właścicielach. - Dalszą część cyklu Ad Schaerlaeckensa. - Artykuł zawierający obszerne wskazówki pomocne przy ocenie gołębia. - O dążeniach w niemieckim programie lotowym. - Ciekawy artykuł na styku psychologia i gołąb.

Piątek, 7 - Czerwiec 2019r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Wystawa gołębi i królików – regionalna (9-10 XII 2017)

Tradycyjnie już grudzień to ważny miesiąc dla miłośników i hodowców gołębi, drobiu ozdobnego i królików. Po raz kolejny wszyscy spotkają się w Targach Kielce, aby poznać nietypowe okazy oraz wymienić doświadczenia. Wszystko to za sprawą odbywających się jednocześnie czterech wydarzeń, skierowanych do miłośników gołębi i nie tylko, czyli Świętokrzyskiej Wystawy Królików Rasowych, 48. Okręgowej Wystawa Gołębi Pocztowych, Świętokrzyskiej Wystawa Gołębi Rasowych oraz giełdy specjalistycznych artykułów.

Środa, 1 - Listopad 2017r.

Czytaj całość aktualności »
>