Telefon Linia Polecamy
Do góry Gołąb

Tutaj jesteś: Strona główna | Aktualności

Aktualności

Obraz
Loty młodych już tuż tuż! Elita Wam pomoże!

W sklepie dostępne są już promocyjne zestawy dla gołębi młodych. To 9 produktów Elita w doskonałej cenie, bez opłaty za dostawę. W skład ZESTAWU wchodzą produkty: Dynamix, Amino-Witax, Probo-Mios, Bioelektrolix, Mentol-Septic, AdenoColi-Stop, Vital-Zell, Gastrofix oraz Platinum. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym lub telefonicznie pod numerem: 602 706 686

Piątek, 9 - Lipiec 2021r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Połączenie 2 w 1 - przed i po locie!

Czy wiesz, że? Nasz Magnez + L-Karnityna to pierwszy produkt w Polsce zawierający magnez w formie chelatu i L-karnitynę! Oznacza to, że wchłonięcie substancji przez organizm gołębia wynosi ok. 80-85%, co za tym idzie nasze pupile wezmą dla siebie więcej "dobrego" z podanego produktu! Jest to bardzo ważne w hodowli!

Czwartek, 20 - Maj 2021r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Uniknięcie zerwania skrzydeł!

Niektórzy już zaczęli pierwsze loty, niektórzy dopiero zaczną je w ten weekend. Każdy z nas chce osiągać jak najlepsze wyniki, co za tym idzie - ostry trening! Warto mieć z tyłu głowy to, że podczas takich wysiłków może dojść do kontuzji najlepszych lotników - zadbajcie o nie już dziś! Cena zestawu to jedyne 99 zł.

Wtorek, 27 - Kwiecień 2021r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Zdrowie z natury! AdenoColi - Stop

Produkt o szerokim działaniu, redukuje zagrożenie wystąpienia syndromu adeno-coli. Najnowszej generacji produkt o wielokierunkowym sposobie działania. Zapobiega wystąpieniu syndromu adeno-coli (inaczej zwany YPDS - Young Pigeon Disease Syndrome) u gołębi młodych jak i biegunek u gołębi dorosłych.

Środa, 24 - Luty 2021r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Najlepiej przyswajalne minerały na rynku! Mineral - Vit

Minerały i witaminy, które zawiera MINERAL VIT występują w formie chelatowej. To znaczy, że dany minerał lub witamina wchłonie się do organizmu prawie w 100%, a nie tak jak zwykła forma minerału lub witaminy np. w 20% (reszta zostanie wydalona np. z kałem). W większości produktów na rynku gołębiarskim występują jednak minerały i witaminy w zwykłych formach, które organizm przyswaja w małym stopniu, i które z tego względu dają marne efekty. To najważniejszy powód do tego, aby wybrać MINERAL VIT.

Piątek, 12 - Luty 2021r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Zdrowie pochodzi z jelit - PLATINUM

Jak pewnie już wiecie, zdrowie naszych pupili pochodzi głównie z jelit! PLATINUM to świetny, nowoczesny produkt, który działa wielokierunkowo, do tego jest dobrze pobierany przez gołębie, ma dużo łagodniejszy smak niż zwykły zakwaszacz!

Środa, 10 - Luty 2021r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Wesołych Świąt!

Życzymy wszystkim zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia! Niech w święta w Waszych domach zagości mądrość i zgoda, uśmiech i dostatek. Niech przez cały rok nie braknie miłości! Przesyłamy uściski i biały opłatek.

Czwartek, 24 - Grudzień 2020r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
ZESTAWY PIERZENIOWE

Informujemy, że w naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo promocyjne zestawy pierzeniowe z darmową wysyłką i rabatem -10%. Zapraszamy do zakładki sklep!

Poniedziałek, 28 - Wrzesień 2020r.

Czytaj całość aktualności »
>