Telefon Linia Polecamy Reklama
Do góry Gołąb

Tutaj jesteś: Strona główna | Sklep


Sklep

DUŻY ZESTAW DLA MŁODYCH

Skorzystaj z promocji - oszczędzasz aż 6%. Zestaw zawiera aż 8 produktów.

ZESTAW DLA MŁODYCH zawiera 8 niezbędnych, podstawowych produktów, które trzeba podawać gołębiom młodym w czasie sezonu lotowego.

Nasz zestaw zawiera:


1. Dynamix 500 g, który poprawia kondycję gołębi i buduje ich formę lotową (podajemy pod koniec tygodnia).

2.
Aminowitax 500 g, który jest bombą witaminową - wzmacnia i odbudowuje kondycję gołębi (podajemy na początku tygodnia, aby przywrócić gołębiom siły po locie, podajemy najlepiej w połączeniu z Vital-Zell)

3. Probo-Mios 500 g
, który zabezpiecza przed biegunkami i dba o prawidłową florę jelit (podajemy w tygodniu, jak i - szczególnie - po kuracjach antybiotykowych, aby odbudować florę bakteryjną gołębi (poprawić odporność).

4. Bioelektrolix 500 ml,
który zawiera zestaw niezbędnych elektrolitów i witamin, podawany po locie, zabezpiecza gołębie przed odwodnieniem, osłabieniem i odbudowuje formę.

5. Mentol-Septic 500 ml
, super produkt 3 w 1, podawany do wody, zabezpiecza przed bakt. E.Coli (wywołujących syndrom Adeno-Coli), salmonella, paciorkowców, gronkowców, grzybami/ Ponadto odflegmia drogi oddechowe.

6. AdenoColi-Stop 500 g
, nowy produkt, nad którym trwały wieloletnie badania. Podawany dwa razy w tygodniu (przed i podczas sezonu lotowego) zabezpiecza gołębie młode przed chorobą adeno-coli i innymi. Można go też podawać leczniczo w zwiększonych dawkach.

7. Vital-Zell 250 ml
są to droższe w płynie z całym kompleksem aminokwasów, minerałów i witamin. W sposób naturalny poprawiają formę gołębia.

8. Gastrofix 250 g to naturalny wyciąg z oregano, który zwalcza BAKTERIE, GRZYBY I ROBAKI.

Wszystkie produkty są naturalne, nie są to antybiotyków

Kup za jedyne 339 zł i nie przepłacaj!

Zdjęcia

  • Obraz
  • Obraz

Powrót do sklepu

>