Telefon Linia Polecamy
Do góry Gołąb

Tutaj jesteś: Strona główna | Sklep


Sklep

Jovati - Multimineral Mixture - grit belgijski 10 kg

Wiaderko mieszanki multimineralnej Multimineral Mixture dla gołębi jako źródło substancji mineralnych, mikroelementów i pierwiastków śladowych, nieodzownych w prawidłowej diecie codziennej, stanowi jej kompleksowe uzupełnienie.

W sezonie lotowym, a także w okresie rozpłodowym oraz w okresie pierzenia ten bogaty w wartościowe substancje produkt naturalny dostarcza gołębim energii, potrzebnej do szybkiej regeneracji sił i rezerw. Ten suplement diety jest bardzo dobrze akceptowany zarówno przez gołębie młode jak i stare (współczynnik akceptacji wynosi 95-100 %). Produkt pozwala skrócić okres pierzenia oraz uzyskać przez ptaki upierzenie o jedwabistym połysku, podnosi kondycję do optymalnego poziomu, a także wspiera zdrowy wzrost kośćca. Zapobiega także biegunce oraz wzmacnia układ odpornościowy, działając profilaktycznie przeciw ciężkim chorobom takim jak infekcje E. coli. Wiaderko mieszanki multimineralnej pokrywa całe zapotrzebowanie ptaków na substancje mineralne i pierwiastki śladowe.


Podawanie: W okresach wzmożonego wysiłku i zapotrzebowania na energię, w tym w okresie rozpłodu, podczas sezonu lotowego

i w okresie pierzenia produkt podawać kilka razy w tygodniu. W pozostałych okresach podawać raz do dwóch razy w tygodniu. Gołębiom młodym w okresie wzrostu oraz w sezonie lotowym produkt podawać kilka razy w tygodniu.

Skład: Gryt wodorostowy, kwarc, wapń, skorupy ostryg, gryt gastrolityczny (kamyczki żołądkowe), minerały ilaste, substancje mineralne, wiórki marchwiowe, pierwiastki śladowe, mieszanka rozpłodowa z drobnych nasion, nasiona oleiste, marchew, miedź, żelazo, cynk, mangan, kobalt, lizyna, witaminy A, B1, B2, B6, B12, D3 i E.

masa: 10 kg

Zdjęcia

  • Obraz

Powrót do sklepu

>