Telefon Linia Polecamy
Do góry Gołąb

Tutaj jesteś: Strona główna | Hodowcy

Hodowcy

Piotr Rompca wielokrotny mistrz okręgu Gdańsk!

W ciągu ostatnich 10 lat Piotr Rompca został 65-krotnym mistrzem oddziału Gdynia-Sopot oraz wielokrotnym mistrzem okręgu Gdańsk.

„W swoim gołębniku cenię sobie gołębie z pary po wnuku Engelsa 231. Syna otrzymałem od Tadeusza Nowaka i po sparowaniu z moją samicą dają dobre potomstwo. W hodowli opieram się na produktach Elita.

Po kuracjach leczniczych gołębie dostają Probo-Mios oraz Sedochol chroniący wątrobę. Dodatkowo wszystkie gołębie wychowujące młode w czasie wysiadywania jajek otrzymują jeszcze raz kurację na rzęsistka. Przed sezonem lotowym przez 7 dni wykonuję dodatkowe kuracje profilaktyczne.

Zaczynając od poniedziałku, na karmę podaję Gastrofix wraz z Sedocholem, do wody Akwa-Septic, wtorek - rano na karmę stosuję Amino-Witax i Probo- Mios zwilżone Vital-Zell, wieczorem na karmę podaję AdenoColi-Stop wraz z Sedocholem, do wody - rano jak i wieczorem Jod-Form. Środa i czwartek to dni, w których zaczynam „ładować akumulatory” swoim gołębiom - na karmę dostają Dynamix wraz z Turbo-Mix 4, ziarno jest skropione Olejem Exta Energia. Do wody w czwartki dodaję Jod-Form, natomiast w piątek Bioelektrolix. Ostatniego dnia rano przed koszowaniem na karmę dodaję Żelazo-Komplex oraz Dynamix. W sobotę podaję czystą wodę i karmę. Połączenie tych produktów daje świetne rezultaty i utrzymuje gołębie w wysokiej formie przez cały sezon lotowy”.

Wróć do przeglądania wszystkich hodowców

>