Telefon Linia Polecamy Reklama
Do góry Gołąb
Obraz Obraz Obraz Obraz


Aktualności w sklepie Elita

Hodowcy

Obraz
Hodowla Biskup z Jemielnicy

Kiedy pierwszy raz usłyszałem o hodowli Biskup pomyślałem, że jest to dobry żart. Wiedziałem, iż hodowaniem i lotowaniem gołębi zajmują się księża, ale o biskupach jeszcze nie słyszałem...

Poniedziałek, 13 - Listopad 2017r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Krzysztof Roman z oddziału PZHGP Pułtusk i Jego hodowla

Hodowla gołębi pocztowych wymaga dużego nakładu pracy nie mówiąc już o środkach finansowych, hodowca musi więc zrezygnować z wielu rzeczy, na które mogą sobie pozwolić inni. Większość z Nas jest o tyle w dobrej sytuacji, że swoje gołębie ma w miejscu zamieszkania. Są jednak i tacy, którzy muszą pokonywać spore odległości aby przebywać ze swymi pupilami. Takim właśnie hodowcą jest Kolega Krzysztof Roman z oddziału PZHGP Pułtusk, który swój gołębnik posiada w odległości około 70 kilometrów od domu. Osiąga przy tym sukcesy zarówno na szczeblu oddziału jak i okręgu czy regionu.

Piątek, 7 - Lipiec 2017r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Robby i Roger Berckmans z Belgii

Może niewielu hodowców o tym wie, ale różnica między polskim a belgijskim hodowcą, polega na tym, że hodowlę w Belgii przekazuje się z pokolenia na pokolenie, natomiast w Polsce niezwykle rzadko spotyka się wielopokoleniowe rodziny hodowców gołębi pocztowych. Rodzina Berckmans to przykład rodziny z tradycjami hodowlanymi.

Piątek, 7 - Lipiec 2017r.

Czytaj całość aktualności »
Warunki Pogodowe

Prognoza pogody w serwisie Moja Pogoda. Zobacz tę prognozę pogody.

Warunki Pogodowe

Dokładna i sprawdzona pogoda. Zobacz tę prognozę pogody.

Warunki Pogodowe

Specjalna pogoda - zobacz jak w kolejnych godzinach zmienią sie warunki pogodowe. Zobacz zmieniające się warunki pogodowe.

Pogoda Prudnik z serwisu
>