Telefon Linia Polecamy
Do góry Gołąb
Obraz Obraz Obraz Obraz Obraz


Aktualności w sklepie Elita

Obraz
Zdrowie z natury! AdenoColi - Stop

Produkt o szerokim działaniu, redukuje zagrożenie wystąpienia syndromu adeno-coli. Najnowszej generacji produkt o wielokierunkowym sposobie działania. Zapobiega wystąpieniu syndromu adeno-coli (inaczej zwany YPDS - Young Pigeon Disease Syndrome) u gołębi młodych jak i biegunek u gołębi dorosłych.

Środa, 24 - Luty 2021r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Najlepiej przyswajalne minerały na rynku! Mineral - Vit

Minerały i witaminy, które zawiera MINERAL VIT występują w formie chelatowej. To znaczy, że dany minerał lub witamina wchłonie się do organizmu prawie w 100%, a nie tak jak zwykła forma minerału lub witaminy np. w 20% (reszta zostanie wydalona np. z kałem). W większości produktów na rynku gołębiarskim występują jednak minerały i witaminy w zwykłych formach, które organizm przyswaja w małym stopniu, i które z tego względu dają marne efekty. To najważniejszy powód do tego, aby wybrać MINERAL VIT.

Piątek, 12 - Luty 2021r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Zdrowie pochodzi z jelit - PLATINUM

Jak pewnie już wiecie, zdrowie naszych pupili pochodzi głównie z jelit! PLATINUM to świetny, nowoczesny produkt, który działa wielokierunkowo, do tego jest dobrze pobierany przez gołębie, ma dużo łagodniejszy smak niż zwykły zakwaszacz!

Środa, 10 - Luty 2021r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Wesołych Świąt!

Życzymy wszystkim zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia! Niech w święta w Waszych domach zagości mądrość i zgoda, uśmiech i dostatek. Niech przez cały rok nie braknie miłości! Przesyłamy uściski i biały opłatek.

Czwartek, 24 - Grudzień 2020r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
ZESTAWY PIERZENIOWE

Informujemy, że w naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo promocyjne zestawy pierzeniowe z darmową wysyłką i rabatem -10%. Zapraszamy do zakładki sklep!

Poniedziałek, 28 - Wrzesień 2020r.

Czytaj całość aktualności »

Hodowcy

Obraz
Janusz Wiatrowski

Moja przygoda z gołębiami rozpoczęła się początkiem lat 70-tych w domu rodzinnym. Mój wujek hodował gołębie pocztowe, nie był zrzeszonym hodowcą, ale w wolnych chwilach wywoził gołębie motorem na krótkie odległości i to mnie zainteresowało, gdyż gołębie przylatywały prędzej niż on wracał motorem.

Wtorek, 23 - Kwiecień 2019r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Joachim Hontscha z Opola

Joachim Hontscha jest wielkim miłośnikiem naszego sportu. Jednak życie sprawiło, że mieszka i zarabia w niemczech, a gołębnik wraz z gołębnikami znajduje się w Polsce. Pomimo takiej sytuacij potrafi czerpać radość z naszej pasij garściami.

Wtorek, 23 - Kwiecień 2019r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Rodzina Seidel z Niemiec

Rodzina Seidel mieszka w malowniczym miasteczku Markneukirchen liczącym około 6800 mieszkańców, leżącym w najdalszym południowo-zachodnim zakątku Saksonii w Niemczech, prawie na granicy z Bawarią i Czechami. Miasteczko to znane jest w świecie z produkcji instrumentów muzycznych. W samym mieście i w jego najbliższym otoczeniu znajduje się 100 zakładów kultywujących tradycje dawnych rzemieślników wytwarzających instrumenty muzyczne.

Poniedziałek, 25 - Luty 2019r.

Czytaj całość aktualności »
Warunki Pogodowe

Prognoza pogody w serwisie Moja Pogoda. Zobacz tę prognozę pogody.

Warunki Pogodowe

Dokładna i sprawdzona pogoda. Zobacz tę prognozę pogody.

Warunki Pogodowe

Specjalna pogoda - zobacz jak w kolejnych godzinach zmienią sie warunki pogodowe. Zobacz zmieniające się warunki pogodowe.

Pogoda Prudnik z serwisu
>