Telefon Linia Polecamy
Do góry Gołąb

Tutaj jesteś: Strona główna | O nas

O nas - poznaj sklep Elita Nowak

Nasza firma nie oferuje produktów, które sprawiają cuda i żadna firma na całym świecie mimo ich zapewnień - nie jest w stanie Wam tego zaoferować. Najczęściej są to producenci i dystrybutorzy, którzy nie mają nic wspólnego z hodowlą gołębi, a liczą tylko na to aby opróżnić nasze portfele.

My mówimy otwarcie: produkty ?Elita?  nie stworzą z zaniedbanego i chorego gołębia asa lotowego!

Żeby produkty przyniosły odpowiednie rezultaty  najpierw trzeba spełnić kilka warunków i tylko wtedy gwarantujemy sukces. Wiemy to z własnego doświadczenia - lotując na produktach ?Elita? zdobywamy mistrza oddziału, okręgu, regionu i w 2013 roku Mistrza Polski Gołębi Rocznych.

Warunki osiągnięcia sukcesu:

1.       Rozważny  hodowca

2.       Odpowiedni gołębnik

3.       Gołębie ze zdrowiem i ?charakterem?

4.       Dobrej jakości karma

5.       Produkty wysokiej jakości, które proponujemy

 

Co to znaczy gołębie z charakterem?

Otóż są to gołębie o nienagannym zdrowiu, które mają chęć walki i potrafią lecieć do końca. Kiedy wyjaśniam innym hodowcom co oznacza pojęcie: gołąb z charakterem, zawsze przywołuję przykład mojego przyjaciela ? śp. Stanisława Szozdy, Mistrza Świata i Mistrza Olimpijskiego w kolarstwie. Kiedy inni kolarze dawali z siebie 100% on potrafił dać z siebie 120% sił. Naszym życzeniem jest, aby każdy hodowca w Polsce i poza jej granicami umiał wybierać gołębie z taką wolą walki jak On i miał je w swoim gołębniku.

Jak to się zaczęło?

Po kilkudziesięciu latach doświadczeń w hodowli gołębi pocztowych, w 2000 roku zrodził się pomysł, aby stworzyć pierwsze w Polsce wysokoskoncentrowane bardzo dobrej jakości produkty dla gołębi pocztowych. Chcieliśmy żeby w polskich sklepach każdego hodowcę było na nie stać. Dobór składów produktów oddaliśmy w ręce doktorów specjalizujących się nie tylko w zdrowiu ptaków, ale również w poprawie kondycji sportowej ludzi i zwierząt startujących w zawodach, w wyścigach konnych, lekkoatletyce i kolarstwie.

Nasz cel był jeden: mają to być wyjątkowe produkty, ale na każdą kieszeń!

Mamy świadomość, że wielu hodowców nie zwraca uwagi dawkowanie produktu,  tylko na cenę. My obliczyliśmy jednak, że 1 wybrany produkt ?Elity? starcza przeciętnie 3 razy dłużej niż produkt z innej firmy polskiej czy zagranicznej. Jednym słowem mówiąc: nigdzie na świecie nie kupicie produktów tak wydajnych i o tak wysokiej jakości za taką cenę.

Udanego sezonu lotowego!
zespół "Elita"

Tutaj jesteś: Strona główna | O nas
>