Telefon Linia Polecamy
Do góry Gołąb

Tutaj jesteś: Strona główna | O nas

Poznaj sklep Elita Nowak

Jesteśmy od kilkudziesięciu lat, praktykującymi hodowcami i miłośnikami sportu gołębiarskiego. Lotując na produktach "Elita" zdobywamy mistrzowskie tytuły w oddziale, okręgu, regionie, a w 2013 roku zdobyliśmy tytuł - Mistrz Polski Gołębi Rocznych. 

Produkty "Elita" nie zmieniają nagle, zaniedbanego lub chorego gołębia w asa lotowego.  Jednak z ich pomocą można osiągnąć sukces.

Czynniki składające się na sukces:
1.  Hodowca rozważny
2. Gołębnik odpowiedni
3. Gołębie z "charakterem"
4. Karma dobrej jakości
5. Produkty z naszej oferty

Gołębie z "charakterem" to te o nienagannym zdrowiu, które mają wolę walki do końca. 
W zrozumieniu tego określenia, zawsze pomaga nam przykład przyjaciela, śp. Stanisława Szozdy - Mistrza Świata i Mistrza Olimpijskiego w kolarstwie, który podczas wyścigu walczył aby dać z siebie więcej niż 100 % planu przed startem.  Nawet jeśli ta walka nie przyniosła zwycięstwa indywidualnego, to przyczyniała się do lepszego wyniku kolegów i całej drużyny.
K
ażdemu hodowcy życzymy aby umiał wybierać gołębie z charakterem i zawsze miał je w swoim gołębniku.

Ciągłe poszukiwania najlepszych preparatów na potrzeby własnej hodowli, skłoniły nas w 2000 roku, do stworzenia własnych, pierwszych w Polsce, wysokoskoncentrowanych produktów dla gołębi pocztowych.

Dobór składników użytych do produkcji powierzyliśmy specjalistom z dziedziny zdrowia ptaków. Im zawdzięczamy preparaty tak doskonałej jakości, wydajne i bezpieczne dla gołębi. 

Cena naszych produktów jest przystępna, ponieważ ich wydajność, jest nawet 3-krotnie większa niż preparatów o podobnym działaniu, dostępnych obecnie na rynku.

Zapraszamy do zakupów.
Życzymy sukcesów w lotowaniu!


Tutaj jesteś: Strona główna | O nas
>