Telefon Linia Polecamy
Do góry Gołąb


Regulamin internetowego sklepu Elita Nowak

WARUNKI OGÓLNE

 1. Sklep internetowy firmy ELITA, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.elitanowak.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.
 2. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym ELITA są podane w złotych polskich i zawierają VAT (są cenami brutto).


PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

 1. Podany przez użytkownika adres e-mail jak i telefon może zostać wykorzystany do realizacji składanych zamówień.
 2. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego przez ELITA na stronach sklepu internetowego.
 3. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, ELITA zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.
 4. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
 5. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.
 6. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia, jeśli taka opcja została udostępniona, domyślnie wszystkie paczki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej
 7. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę. W określonych przypadkach, o ile dopuszcza je ELITA, opłata za dostawę zamówionych towarów może być przerzucona na ELITA.


GWARANCJE I REKLAMACJE

 1. Towary oferowane w sklepie internetowym ELITA są objęte gwarancją producenta.
 2. W przypadku reklamacji należy kontaktować się z ELITA. Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest paragon lub faktura
 3. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 10 dni od otrzymania towaru.


POSTANOWIENIA KOŃCOWE

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

Zgodnie z (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170) ?Kopiowanie i rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstu do celów zarobkowych bez zezwolenia autora jest Z A B R O N I O N E i stanowi naruszenie praw autorskich.?

>