Telefon Linia Polecamy
Do góry Gołąb

Tutaj jesteś: Strona główna | Aktualności

Aktualności

I już wszystko wiadomo... Loty, na które czekaliśmy dłuuuugo odbędą się!

...już za 2 tygodnie, u niektórych już w ten weekend

To ostatnie momenty, w których możemy zbudować formę po przez treningi oraz ostatni czas, aby wprowadzić do menu naszych asów nowe suplementy! Zapraszamy do zamówień zestawu, który Państwu prezentujemy. W skład wchodzi: 
*Magnez + L - Karnityna = Pierwszy produkt w Polsce zawierający magnez w formie chelatu i L-karnitynę. Zapobiega skurczom i zakwaszeniu mięśni. Pozwala maksymalnie wykorzystać i przetwarzać energię z pokarmu na energię mięśni, co pozwala na długą i efektywną pracę mięśni podczas lotu. 
*Bioelektrolix - ELEKTROLITY, AMINOKWASY, WITAMINY, NOŚNIKI ENERGII, SZYBKA REGENERACJA PO LOTACH, WIELKA ENERGIA PRZED LOTEM.
*Żelazo - Komplex - najlepiej przyswajalna i najbezpieczniejsza forma żelaza. Pobudza krążenie krwi, transportuje tlen w mięśniach, usuwa toksyny. Oprócz chelatowej (najlepszej) formy żelaza, produkt ten został wzbogacony w witaminy z grupy B: B1, B2, B11, B12 oraz pierwiastkami: miedź, kwas foliowy i sorbitol.
* Jod - Form - od - Form zwiększa wydajność lotową, poprawia kondycję zdrowotną i witalność gołębi. Wspomaga organizm w czasie lotów i poprawia odporność.
* Dynamix - Preparat Dynamix zawiera komplet niezbędnych witamin, związków mineralnych i aminokwasów. Podawany w ostatniej fazie przygotowań do lotu doprowadza ptaki do szczytowej formy. 
* Turbo - Mix4 - Działa bardzo intensywnie na proces magazynowania i odzyskiwania energii w organizmie gołębia. Ponadto zapobiega otłuszczaniu narządów wewnętrznych. Turbo-Mix-4 przedłuża wytrzymałość mięśni, pozwalając na dłuższy i intensywniejszy wysiłek.
CENA TAKIEGO ZESTAWU TO 280 zł!

Wróć do przeglądania wszystkich newsów

>