Telefon Linia Polecamy
Do góry Gołąb

Tutaj jesteś: Strona główna | Aktualności

Aktualności

Połączenie 2 w 1 - przed i po locie!

Czy wiesz, że? Nasz Magnez + L-Karnityna to pierwszy produkt w Polsce zawierający magnez w formie chelatu i L-karnitynę! Oznacza to, że wchłonięcie substancji przez organizm gołębia wynosi ok. 80-85%, co za tym idzie nasze pupile wezmą dla siebie więcej "dobrego" z podanego produktu! Jest to bardzo ważne w hodowli!

Czy wiesz, że?
Nasz Magnez + L-Karnityna to pierwszy produkt w Polsce zawierający magnez w formie chelatu i L-karnitynę! Oznacza to, że wchłonięcie substancji przez organizm gołębia wynosi ok. 80-85%, co za tym idzie nasze pupile wezmą dla siebie więcej "dobrego" z podanego produktu! Jest to bardzo ważne w hodowli!
Pozwala maksymalnie wykorzystać i przetwarzać energię z pokarmu na energię mięśni, co pozwala na długą i efektywną pracę mięśni podczas lotu. Zapobiega skurczom i zakwaszeniu mięśni, przez to skraca czas powrotu do formy lotowej po wysiłku, wpływa na prawidłową i wytrwałą pracę mięśnia sercowego. Nasz produkt również wpływa na optymalną pracę układu nerwowego, co pomaga zwiększyć wytrwałość podczas lotu.
BIOELEKTROLIX -
Preparat o wielokierunkowym działaniu, bogaty w elektrolity, witaminy, aminokwasy i substancje energetyczne. Zawiera Glicynę.
□ ELEKTROLITY, AMINOKWASY, WITAMINY, NOŚNIKI ENERGII
□ SZYBKA REGENERACJA PO LOTACH
□ WIELKA ENERGIA PRZED LOTEM
□ WZROST WYDAJNOŚCI ORGANIZMU
Wróć do przeglądania wszystkich newsów

>