Telefon Linia Polecamy
Do góry Gołąb

Tutaj jesteś: Strona główna | Sklep


Sklep

Probo-Mios 250 g

Najlepszy pro- i pre- biotyk na rynku europejskim. Nie tylko zwalcza biegunkę, ale również leczy stan zapalny, działa osłonowo przy kuracjach antybiotykowych.

PROBO-MIOS powstał przy współpracy specjalistów medycyny z Polski, Hiszpanii i Niemiec.
Ma za zadanie odbudować i utrzymać właściwe funkcjonowanie przewodu pokarmowego gołębi pocztowych.

Probo - Mios =NAJLEPSZY WYBÓR!

□ PROBIOTYK I PREBIOTYK

□ PRODUKUJE NATURALNY ANTYBIOTYK

□ ZWALCZA BIEGUNKĘ

□ ZAKŁÓCA UODPARNIANIE NA CZĘSTO STOSOWANE LEKI

□ MOŻNA STOSOWAĆ PODCZAS KURACJI ANTYBIOTYKOWEJ


Działa osłonowo przy kuracjach antybiotykowych oraz redukuje wystąpienia chorób bakteryjnych w jelitach wywołanych m.in. przez bakterie Clostridium, E.coli, Salmonella. Zawiera bakterie probiotyczne, które produkują naturalny antybiotyk zwalczający chorobotwórcze bakterie. Dodatkowo zakłóca przekazywanie informacji między bakteriami, co nie pozwala im na uodparnianie się na często stosowane leki. Zastosowane bakterie probiotyczne są na tyle oporne i trwałe, że nie zabije ich nawet żaden antybiotyk, więc można je stosować w czasie podawania leków, aby szybko odbudować florę jelitową.  Probo-Mios nie tylko zwalcza biegunkę, ale również leczy stan zapalny dzięki zastosowaniu specjalnej glinki (grey-less) działającej na jelita jak plaster na ranę.
Uzupełniające działanie dwóch rodzajów składników użytych w Probo-Mios (grey-lessu i dwóch szczepów bakterii probiotycznych) sprawia, że jest on produktem, który najefektywniej wpływa na dobry stan odchodów ptaków i przywrócenie właściwej mikroflory jelitowej.

 

Stosowanie:
• profilaktycznie: 1 łyżka/ 1 kg karmy - 2 razy w tygodniu
• leczniczo: 1 łyżka/ 1 kg karmy – w przypadku wystąpienia złej pracy jelit (mokry kał)
• przez 3 dni z rzędu po przeprowadzonych kuracjach antybiotykowych dla odbudowania prawidłowej flory bakteryjnej w jelitach dawki lecznicze.


Skład:
Bacillus amyloliquefaciens CECT 5940 (1 x 10^9 CFU/g) 50 x 10^9 CFU. Bacillus cereus var toyoi NCIMB 40112/CNCM/1010 zawiera min. 1 x 10^10 CFU/g do dodatku, nr rej. 1 10 x 10610 CFU

 OPAKOWANIE: 250 g

DYSTRYBUTOR: Elita, 48-200 Prudnik, Trzebina 96  NIP: 755 181 81 83
sklep@elitanowak.pl  tel. +48 698 288 108, +48 531 592 342


Zdjęcia

  • Obraz
  • Obraz

Powrót do sklepu

>