Telefon Linia Polecamy
Do góry Gołąb

Tutaj jesteś: Strona główna | Sklep


Sklep

OREGANO 15% 1000 ml

OREGANO 15% to naturalny preparat zawierający wysokiej jakości ekstrakt z oregano oraz sok z buraka. Działa zapobiegawczo przeciwko kokcydiozie, heksamitozie, mykoplazmom, E. coli, salmonelli, gronkowcom, paciorkowcom, chlamydiom.

OREGANO 15% to naturalny preparat zawierający wysokiej jakości ekstrakt z oregano oraz sok z buraka. Ekstrakt z oregano zawiera aktywne składniki, takie jak olejki eteryczne, fenole i flawonoidy, które są odpowiedzialne za ochronę zdrowia, gdyż posiada właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne i przeciwutleniające.

Doskonale wspierają walkę z pasożytami oraz bakteriami. Oregano zawiera karwakrol, który wykazuje silne działanie antygrzybiczne (Candida i Aspergillus) i przeciwwirusowe. Działa zapobiegawczo przeciwko kokcydiozie, heksamitozie, mykoplazmom, E. coli, salmonelli, gronkowcom, paciorkowcom, chlamydiom.

Wyciąg z buraka jest bogactwem witamin i minerałów. Stanowi unikalne źródło betainy, która pomaga w zwalczaniu stanów zapalnych. Zawierają też cenne składniki odżywcze, podnoszące wytrzymałość organizmu.


Skład:

ekstrakt oregano 15%, wyciąg z buraka 9,5%, oleje zimnotłoczone 75,5%

Stosowanie: 

5 ml na 1 kg karmy. Podawać podczas pierwszego karmienia w ciągu dnia. 


Zdjęcia

  • Obraz

Powrót do sklepu

>