Telefon Linia Polecamy
Do góry Gołąb

Tutaj jesteś: Strona główna | Aktualności

Aktualności

Obraz
Zdrowie z natury! AdenoColi - Stop

Produkt o szerokim działaniu, redukuje zagrożenie wystąpienia syndromu adeno-coli. Najnowszej generacji produkt o wielokierunkowym sposobie działania. Zapobiega wystąpieniu syndromu adeno-coli (inaczej zwany YPDS - Young Pigeon Disease Syndrome) u gołębi młodych jak i biegunek u gołębi dorosłych.

Środa, 24 - Luty 2021r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Najlepiej przyswajalne minerały na rynku! Mineral - Vit

Minerały i witaminy, które zawiera MINERAL VIT występują w formie chelatowej. To znaczy, że dany minerał lub witamina wchłonie się do organizmu prawie w 100%, a nie tak jak zwykła forma minerału lub witaminy np. w 20% (reszta zostanie wydalona np. z kałem). W większości produktów na rynku gołębiarskim występują jednak minerały i witaminy w zwykłych formach, które organizm przyswaja w małym stopniu, i które z tego względu dają marne efekty. To najważniejszy powód do tego, aby wybrać MINERAL VIT.

Piątek, 12 - Luty 2021r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Zdrowie pochodzi z jelit - PLATINUM

Jak pewnie już wiecie, zdrowie naszych pupili pochodzi głównie z jelit! PLATINUM to świetny, nowoczesny produkt, który działa wielokierunkowo, do tego jest dobrze pobierany przez gołębie, ma dużo łagodniejszy smak niż zwykły zakwaszacz!

Środa, 10 - Luty 2021r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Wesołych Świąt!

Życzymy wszystkim zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia! Niech w święta w Waszych domach zagości mądrość i zgoda, uśmiech i dostatek. Niech przez cały rok nie braknie miłości! Przesyłamy uściski i biały opłatek.

Czwartek, 24 - Grudzień 2020r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
ZESTAWY PIERZENIOWE

Informujemy, że w naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo promocyjne zestawy pierzeniowe z darmową wysyłką i rabatem -10%. Zapraszamy do zakładki sklep!

Poniedziałek, 28 - Wrzesień 2020r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Zestawy lotowe dla gołębi młodych

W sklepie dostępne są już promocyjne zestawy dla gołębi młodych. To 9 produktów Elita w doskonałej cenie, bez opłaty za dostawę :-) W skład ZESTAWU wchodzą produkty: Dynamix, Amino-Witax, Probo-Mios, Bioelektrolix, Mentol-Septic, AdenoColi-Stop, Vital-Zell, Gastrofix oraz Platinum. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym lub telefonicznie pod numerem: 698 288 108.

Piątek, 24 - Lipiec 2020r.

Czytaj całość aktualności »
Brak prenumeraty "Złotego Gołębia" na 2020 rok!

Informujemy, iż w 2020 roku miesięcznik "Złoty Gołąb" nie będzie wydawany. Prosimy nie uiszczać wpłat. Nie zostanie opublikowany ani w formie druku ani w postaci elektronicznej. Bardzo dziękujemy wszystkim prenumeratorom za tak duże zainteresowanie naszym miesięcznikiem w latach poprzednich. Nie wykluczamy, że być może w przyszłości wznowimy naszą działalność.

Sobota, 8 - Luty 2020r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Zestawy rozpłodowe już od 89 zł!

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego i przekonaj się, że możesz kupić aż 4 produkty za jedyne 89 zł! W komplecie zawarte są produkty, które pozwolą odchować Ci dobrze zbudowane, rozwinięte i zdrowe młode. Zestawy rozpłodowe są dostępne od dziś. Zapraszamy do zakupów.

Sobota, 8 - Luty 2020r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Wystawa Gołębi Pocztowych – Brno 2020

VII Środkowoeuropejska Wystawa Gołębi Pocztowych w Brnie - Czechy 24-25 styczeń 2020. Również tam mieliśmy okazję gościć i prezentować nasze produkty. Na naszym stoisku zjawili się goście z Polski, Czech, Słowacji, Austrii, Niemiec, Belgii, Włoch i Chorwacji. Statystycznie można jednak przyznać, że Polacy zdominowali wystawę.

Sobota, 8 - Luty 2020r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Sosnowiec, 10-12 styczeń 2020 roku

12. edycja Międzynarodowych Targów Gołębi Pocztowych, która odbyła się 10-12 stycznia 2020 roku w Sosnowcu tradycyjnie stała się miejscem spotkań hodowców gołębi pocztowych, poszukujących najlepszych produktów i usług. Targi odbyły się wraz z 69. Ogólnopolską Wystawą Gołębi Pocztowych, organizowaną przez Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych. Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.

Sobota, 8 - Luty 2020r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Dla gołębi, szczególnie podczas upałów

polecamy produkt dostępny w sklepie Elita o nazwie MENTOL-SEPTIC. To zestaw roślinnych wyciągów i olejków eterycznych takich jak cynool, eukaliptol, limonen, mentol, garbniki i flawonoidy, które pozwalają skutecznie oczyszczać układ oddechowy z bakterii, wirusów, grzybów i pyłów. Ograniczają w ten sposób prawdopodobieństwo zachorowania ptaków na choroby układu oddechowego (mykoplazmozy, chlamydiozy, katar ...) W upalne dni ŁAGODZĄ SKUTKI STRESU TEMPERATUROWEGO.

Środa, 19 - Czerwiec 2019r.

Czytaj całość aktualności »
>